HAKKIMIZDA

ZAFER KUAFÖR

Zafer Bayan Kuaförü olarak Uzman kadromuz ile siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunan, sürekli gelişmeleri, yenilikleri siz müşterilerimiz adına takip ederek sizlere ulaştıran, sizlerin değerli görüşlerini her zaman dikkate alan saygın ve gelişmelere açık bir kuruluş olmak, her zaman en iyiyi kaliteliyi sizlere ulaştırmaya çalışmak temel vizyonumuzdur.

Bayan kuaför ünitemizde size özel saç tasarımlarının yanı sıra saçınıza dair her türlü bakım, perma, röfle, balyaj defrize, modern ve klasik topuzlar, en güzel günlerinizde sizi herkesten farklı ve özel kılacak saç modelleriyle hizmetinizdeyiz.

Değişmeyen profesyonel kadro hızlı ve kaliteli iş prensibi ile bayan kuaför ünitemizde ayrıca kaş dizaynı profesyonel makyaj uygulaması, sir ağda, manikür, pedikür gibi işlemlerinizi de evinizdeymiş gibi rahat ve mutlu bir şekilde yaptırabilirsiniz.

GÜZELLİĞİNİZ AYRINTILARDA, AYRINTILAR KUAFÖR ZAFER' DE GİZLİDİR…

  • DEĞİŞİM'E HOŞGELDİNİZ Profesyonel eller sizin için iş başında. Yepyeni tarzlarla en son trendlere ayak uydurmanız için sizi Değişim'e davet ediyoruz.
  • MODERN TARZLAR En modern tarzlara ulaşmak artık çok kolay. Çeşme'de herkese çok yakınız.
  • SİZE ÖZEL MAKYAJ Güzellik uzmanı ekibimizin size özel makyaj uygulamaları ile güzelliğiniz pekişsin. Ayrıcalığı bizimle yaşayın.
  • PROFESYONEL SAÇ BAKIMI Saçlarınızı yıkamak yetmez, en güzel saçlar için profesyonel saç bakımınızı ihmal etmeyin.